کنسرت های کیش

جنگ های شبانه کیش

برنامه های شبانه کیش یکی از تفریحات محبوب در شب محسوب میشود.ما بهترین جنگ های شبانه کیش در این بخش معرفی میکنیم.4 مورد از برنامه های شبانه کیش عبارتند از: جنگ پازل شو کیش، جنگ ارم شو کیش، جنگ بابک شو، جنگ دینامیت شو کیش.

پازل شو

پازل شو

490,000 تومان

مهیج
لذت بخش
مفرح
ستارگان رنگارنگ

ستارگان رنگارنگ

گارانتی بهترین قیمت

رزرو آنلاین
مهیج
لذت بخش
پرشین شو

پرشین شو

گارانتی بهترین قیمت

رزرو آنلاین
مهیج
لذت بخش
آراکاتا شو

آراکاتا شو

گارانتی بهترین قیمت

رزرو آنلاین
مهیج
لذت بخش
ایرانیا شو

ایرانیا شو

گارانتی بهترین قیمت

رزرو آنلاین
مهیج
لذت بخش
ارم شو

ارم شو

گارانتی بهترین قیمت

مهیج
کافی شاپ
اجرای زنده
بابک شو

بابک شو

گارانتی بهترین قیمت

مهیج
لذت بخش
اجرای زنده

برنامه های شبانه کیش

4 مورد از برنامه های شبانه کیش که از نظر مردم پرطرفدارترند، کدامند؟

برنامه های شبانه کیش جزو مفرح ترین و بهترین برنامه هایی می باشند که در کیش وجود دارند. جنگ های شبانه کیش با تیم های مختلف و در سالن های مجزایی اجرا می شوند و تقریبا هر شب ساعت 9 شب شروع و تا پاسی از شب در منطقه آزاد کیش ادامه دارند. این جنگ های شبانه به دلیل اینکه در منطقه آزاد کیش برگزار می شوند با برنامه های اجرا شده در ایران کاملا متفاوت هستند. هدف اصلی از اجرای این برنامه های مفرح، لذت بردن از سفر است.

 برای افرادی که به این شهر زیبا سفر میکنند، خرید بلیط جنگ های شبانه کیش جزو پرتکرارترین پیشنهادهایی است که در مدت حضورشان در کیش به آنها داده می شود. جنگ های شبانه کیش متعدد هستند و ممکن است تشخیص تفاوتشان تا حدودی مشکل باشد و مسافران مجبور شوند به توضیحات و گفته های فروشنده های آنها گوش فرا دهند.

با ما همراه باشید تا 4 مورد از برنامه های شبانه کیش را به شما معرفی کنیم. با خواندن این مطلب می توانید اطلاعات مناسبی در مورد قیمت جنگ های شبانه کیش به دست آورید.

جنگ های شبانه کیش

بهترین جنگ های شبانه کیش کدامند؟

در حال حاضر 9 جنگ در جنگ های شبانه کیش اجرا می شوند و هر کدام از این برنامه ها اجرای متفاوتی دارند. شما عزیزان می توانید هر شب در طول سفر خود به یک جنگ بروید و یک خاطره به یادماندنی و جدید بسازید.

در پاسخ به این سوال که 4 مورد از برنامه های شبانه کیش کدامند؟ در حقیقت انتخاب بهترین جنگ شبانه کیش سلیقه ای می باشد و با توجه به تجربیات و دیدگاه قبلی افراد، نتیجه متفاوتی دارد. ما در این مطلب با توجه به نظرسنجی بیشتر اشخاصی که جنگ های شبانه کیش را تجربه نموده اند به رتبه بندی جنگ ها میپردازیم.

از تفریحات کیش بیشتر بدانید: گشت جزیره کیش

جنگ شبانه پازل شو کیش

یکی از پرمخاطب ترین و بهترین جنگ های شبانه کیش، جنگ پازل شو کیش است. این جنگ با حضور دو هنرمند توانمند و حرفه ای ( آرش شاهوران و اکبر اقبالی) اجرا می شود. مسئولین برگزاری جنگ پازل شو از بهترین کمدین ها و خواننده ها دعوت خواهند کرد تا در این برنامه حضور پیدا کنند و لحظات به یاد ماندنی و شادی برای گردشگران و مسافران در منطقه آزاد کیش رقم بزنند. ناگفته نماند که برنامه های این جنگ فقط به حضور کمدین و خواننده محدود نمی شود. مسابقات بسیار جذابی در این جنگ برگزار خواهد شد و هیجان فراوانی را در بین مردم ایجاد می کند. برنامه های مفرح دیگری که در این جنگ برگزار می شوند عبارتند از: موسیقی زنده، استندآپ کمدی، الوا پرشو، لیزرمن، بیت باکس، برنامه های استعدادیابی و برنامه آکروباتیک.

قیمت بلیط به ازای هر نفر در جنگ شبانه پازل شو، 320 هزار تومان است.

برنامه های شبانه کیش

جنگ ارم شو کیش

جنگ ارم شو کیش جزو  4 مورد از برنامه های شبانه کیش است. این جنگ جزو تفریحات متفاوت و لذت بخش کیش به شمار می آید. در بین جنگ هایی که در کیش اجرا می شوند، جنگ ارم شو کیش به عنوان محبوب ترین و پرطرفدارترین جنگ های هنری به شمار می آید. زیرا در این جنگ هنرمندان بسیار مطرحی حضور دارند و شادترین و بهترین لحظات زندگی را در این جنگ سپری می کنید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که در تمام لحظات برنامه سرشار از شادی و لبخند باشید.

این جنگ به شادترین جنگ در کیش معروف می باشد. شما عزیزان می توانید با قیمت مناسب و خرید یک بلیط ساده، لحظات خوب و خوشی را برای خود رقم بزنید.

قیمت بلیط وی آی پی ارم شو کیش 380 هزار تومان و بلیط اکونومی 320 هزار تومان است.

بهترین برنامه های شبانه کیش

جنگ بابک شو کیش

جنگ بابک شو کیش یکی دیگر از 4 مورد از برنامه های شبانه کیش است که سبب می شود گردشگران زیادی را به سوی خود بکشاند. این جنگ با اجرای برنامه متفاوت و خاص به راحتی توانست خود را در مابین جنگ های مطرح و خوب کیش جای دهد. این جنگ با وجود افراد با استعداد تلویزیون و سینما در حوزه کمدی و با کارگردانی بسیار عالی بابک برجسته و با حضور تیم بسیار قوی موزیک توانسته اند که لحظات ناب و به یاد ماندنی برای افراد رقم بزند. این جنگ جزو متنوع ترین و بهترین جنگ های جزیره کیش می باشد و سعی دارد که با وجود برنامه های گوناگون مانند موزیک زنده، اجرای نمایش آکروباتیک، طنز کمدی، گروه دنس، شعبده بازی، لیزر شو، اهدای جوایز نفیس و … از تمام لحظاتی که در آن حضور دارید نهایت لذت را ببرید.

قیمت بلیط به ازای هر نفر در جنگ بابک شو 220 الی 280 هزار تومان است.

جنگ شبانه دینامیت شو کیش

یکی از معروف ترین و بهترین جنگ های شبانه در کیش که نمایش های بسیار هیجان انگیزی ارائه می دهد، جنگ شبانه دینامیت شو کیش است. با حضور نوازندگان فوق العاده و اساتید کمدین سبب می شود لحظات عالی و خوشی را با خانواده رقم بزنید. این جنگ با وجود برنامه های سرگرم کننده سبب می شود تا کودکان از تماشای این برنامه لذت کافی را ببرند. این موضوع باعث می شود تا تمامی سنین در برنامه های این جنگ لحظات شادی داشته باشند. این جنگ در پارک سافاری جزیره کیش و در سالن آمفی تئاتر ایران اجرا می شود.

از جمله عوامل بسیار مهمی که سبب محبوبیت زیاد این جنگ شده است، کیفیت بالای آن است. این جنگ برای هر قشر سنی مناسب مناسب است تا هیچکس خسته نشود. این جنگ با اجرای تیم حرفه ای و خوب توانسته است، جایگاه مناسبی در بین مردم پیدا کرده است.

076-3522-1322